Introductie Givt-app

Tegenwoordig hebben niet veel mensen nog contant geld op zak.  Allerlei betalingen gebeuren met de pinpas of een smartphone. Ook onze parochie biedt binnenkort die mogelijkheid, en wel via de Givt-app. 

De Givt-app kan straks  in onze parochie gebruikt worden voor een bijdrage aan de collecte - in de kerk én vanuit huis - en voor het betalen van een kaars in de kerk of in één van de kapellen. Deze app is speciaal voor goede doelen ontwikkeld. Kijk hier voor meer informatie.
 

Stand van zaken in onze parochie
Op dit moment is het al mogelijk de in de kerken aanwezige QR-code met de mobiele telefoon te scannen om kaarsengeld of collectegeld over te maken.

Ook kan gedoneerd worden door de kerk uit de lijst op uw telefoon te kiezen. Een andere mogelijkheid is 'op locatie', als uw telefoon uw locatie kent.

Via deze app in de kerk bijdragen aan de collecte via een zendertje in de collectezak lukt nog niet. Hieraan wordt gewerkt. De app is al wel beschikbaar voor degenen die thuis collectegeld willen doneren. 

We houden u op de hoogte.